E. Banu Gürel

E. Banu Gürel

İstanbul Erkek lisesinden sonra 1984 de Mimar Sinan Üniversitesi İçmimari bölümünü bitirdi.Okurken başladığı ev, stant , işyeri dekorasyon uygulamalarına Tuzla daki tersanelerinde iki ortağı ile birlikte İngiliz bir firma ile işbirliği yaparak ihraç edilen ,Atlantic Class 25 – 30 mtr teknelerinin projelendirme ve üretiminde çalıştı .
1996 yılında serbest olarak peyzaj mimarisi projelerinde çalıştı ve gıda sektörünü araştırdı .
1998 de Unilever – Unipro da, 1999 da Paris Cordon Bleu de Pastacılık eğitimleri alarak hala ortaklığını sürdürmekte olduğu Arkadaş Pasta ve Çiçek i kurdu .
Üretime yönelik yapılan çalışmaların yanısıra insan ,beden – ruh – zihin bütünlüğüyle yaşayabilmek, farkındalıklarımızın artırılması, ilişkiler hep gündemindeki konular oldu. Bunlarla ilgili duyarlılığını arttırmak için 2000 – 20006 yıllarında ,Reiki I -II- III , Reconnective Healing , EFT , Kuantum Şifa tekniği, Nefes teknikleri çalışmalarına katıldı .
2007 de Maltepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu ve Nlp School of Europe dan NLP eğitimi aldı .2008 de
Erickson College Life Coaching programını tamamladı .Yaşam ve ilişkiler ,severek çalıştığı koçluk alanları . Serbest olarak Koçluk çalışmalarına devam ediyor.
Çalışma yaşamının yanı sıra trekking , kamp, yelken ,kayak, doğa , müzik ,okumak ve uzun gezilere çıkmak diğer tutku alanları .