Emine Işık Özdoğru

Emine Işık Özdoğru

1986 İstanbul Üniversitesi Florance Nıghtıngale Hemşirelik yüksek Okulu,
1987 İstanbul .Üniversitesi Pedagoji formasyon eğitimi,
1995 İstanbul Üniversitesi İşletme fakültesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Hastane ve sağlık kurumları yönetimi yüksek lisans,
2009 Erickson College International NLP Practitioner
2009 Erickson College International Yaşam koçluğu bilimi ve sanatı
Eğitimlerini tamamlamıştır. Bu eğitimlerin yanında 15 yıl boyunca kişisel gelişim alanında bir çok seminer ve work-shop etkinliklerine katılmıştır.

1986-1989 yılları arasında Tekirdağ sağlık müdürlüğünde Ana çocuk sağlığı ve sağlık eğitim koordinatörü olarak iş yaşamına başlamıştır. 1989 yılından 2002 yılına kadar Sağlık sektöründe yönetici olarak görev yaparken, para psikoloji ve meta fizik alanına yoğun ilgi duymuş bu alanda yoğun araştırmalar yapmıştır. Bu ilgi alanı, kendisini kişisel gelişim alanı ile tanıştırmıştır. Bu süreçte çalıştığı kurumlarda kurum personeline kişisel gelişim alanında bir çok seminerler vermiştir.
2002 yılında kendi şirketini kurmuş ve iş yaşamını eğitmen olarak sürdürmeye başlamıştır. E.Işık Özdoğru, eğitim danışmanlık firmalarında eğitim koordinatörü ve eğitmen olarak uzun yıllar çalışmıştır.
2009 yılında Erikson koçluk ve NLP eğitimlerini tamamladıktan sonra eğitimlerini Erickson koçluk ve NLP bilgileri ile harmanlayarak güncellemiş ve geliştirmiştir.
E.Işık Özdoğru halen eğitmen olarak çalışmakla beraber bireysel ve kurumsal koç olarak iş yaşamına devam etmektedir.