Ercan Aydın

Ercan Aydın

Bilgisayar, internet güvenliği ve telekom sektörlerinde 1991 yıllından bu yana çalışan Ercan Aydın, satış ve kanal yönetimi konularında Arena, American Power Conversion, Cisco Systems, Juniper Networks ve Trend Micro gibi uluslararası şirketlerde üst düzey pozisyonlarda görev almıştır. 2009 yılında Trend Micro’ya katılan Ercan Aydın, Akdeniz Ülkelerinden (Türkiye, Yunanistan, İsrail, Malta, Kıbrıs) sorumlu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
LMI’ın Eğitici Eğitmeni olan Ercan Aydın, Profesyonel Koçluk sertifikasını Erickson Collage’dan almış olup, aynı okulun Uluslararası Koç Eğitmeni programını tamamlama sürecindedir.
Yüksek Lisans Eğitimini (MBA) İstanbul Bilgi Üniversitesi, İşletme Bölümünde, Lisans Eğitimini ise Gazi Üniversitesi, Kamu Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır.

Gerçekleştirdiği çalışmalarla, müşterilerinin istedikleri sonuçları almalarına destek olan Ercan Aydın, çevresindeki insanların hedeflerine odaklanmalarını sağlar.
İş hayatındaki başarının en önemli unsurunun “insan” olduğuna inanmakta ve bu alanda gelişim çalışmaları yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

www.ercaneydin.net

image001

LMI –  Leadership Management International