İnci Tokatlıoğlu

İnci Tokatlıoğlu

İzmir Amerikan lisesini bitirdikten sonra Dokuz Eylül üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. 16 sene kendi şirketinde mimarlık yapmıştır.2 çocuk annesidir.

Alsancak B-fit’ sağlık ve spor merkezinin sahibidir. Sporla tanıştıktan sonra sağlıklı yaşamın sadece fiziksel bedenle sağlanamayacağını; zihnin ve ruhun da en az onun kadar etkili olduğunu farketmiştir. Böylelikle kişisel gelişimine önem vererek önce çeşitli eğitimler almıştır. Bu eğitimler sonucunda tüm bu zenginlikleri, ruh, zihin ve beden bütünlüğünü içinde barındıran MORİNCİ yaşam, kişisel gelişim ve koçluk merkezini kurmuştur.Usui Reiki master,Kundalini Reiki master olmuş; Quantum yaşam koçluğu eğitimi ve NLP master practitioner eğitimi almıştır. EFT(duygusal özgürleşme tekniği)uygulayıcısıdır.

Bu arada Erickson koçluğunla tanışmış ve TASC eğitimini bitirerek profesyonel koç olmuştur. Şu anda ağırlıklı olarak kurumsal koçluk, yönetici koçluğu, kariyer koçluğu ve ilişkiler koçluğu ve aynı zamanda kurumsal danışmanlıklar yapmaktadır. ICF üyesidir.

getattachment1