İnsan Kaynağı Yönetsel Koçluğu – Talent Management

İnsan Kaynağı Yönetsel Koçluğu – Talent Management

cicek_0012

Eğitim Yeri : Divan City Hotel Gayrettepe /İstanbul
Eğitim Bedeli : 750 TL + KDV
Eğitmen : Dr. Marilyn Atkinson

Son Kayıt Tarihi

20 Mart 2009

Bu eğitim programı liderlik gelişimi planlayan kurumsal organizasyonlar, İK departmanı yöneticileri, insan yönetimi ile doğrudan ilgilenenler, yöneticiler, süpervizörler, finansal ve satış yöneticileri ve girişimciler, yeni iş kuranlar için hazırlanmıştır. Kariyer planlamada derinleşmek ve doğru insanları doğru işlerde bulundurabilmek, gelişim süreçlerini sağlıklı destekleyebilmek amacı ile özel değerlendirme araçları ve yönetsel yaklaşımlar içerir.

Davranışlara ilişkin inançlarla ilgili yapılan son araştırmalar çerçevesinde, yönetsel koçluk; çalışanların, takım üyelerinin ve yeni işe alınacakların düşünme, davranma, eyleme geçme ve iş yaşamında beceri geliştirmelerine yönelik yaklaşımlarında ve uzun dönemde etkili takım, çalışan ve insan kaynaklarınızı yönetmenize ışık tutacaktır. Bu program çalışanlarınızın kariyer yönlendirmelerini desteklemenizi, ilişkilerinizde kredibilite ve güven oluşturmanızı ve işlevsel uzlaşı yaklaşımları ile liderlik yapmanızı sağlayacaktır. Kişisel davranış modelleri, iş yapma biçimleri ve kişileri değerlendirme konularında pratik, öz, ve rahatsız edici olmayan yöntemler öğreneceksiniz.

Bu program aynı zamanda motivasyonel koçluk yaklaşımları ile davranabilme konusunda önemli bir bakış açısı kazandıracaktır. Program, etki alanınıza giren, etkilemeniz veya yönetmeniz gereken kişilerin temel davranışsal özelliklerini hızlıca fark etmenizi öğretecektir. Bu yaklaşımları kolayca öğrenerek liderlik yaparken, yönetirken, işe insan alırken ve uzlaşırken etkili karar verme sürecinizi destekleyecektir.

Kayıt ve Detaylı Bilgi için Aşğıdaki formu doldurabilirsiniz.