WORLD GAME TÜRKİYE KONFERANSI

WORLD GAME TÜRKİYE KONFERANSI

Değer odaklı bir dünya ve insan potansiyelini ortaya çıkarmak için; koçluk aracı ile bir diğerine adeta görünmez ağlarla bağlanmışcasına çalışan insanları desteklemek ve bir diğerinin etkisini, sinerjisini fark etmek adına farkındalık yaratma yolcuğunun adıdır.

Her koç; yaptığı koçluklar ve projeleri ile birçok kişide, organizasyonda, kurumda farkındalık, değişim ve dönüşüm yaratmaktadır. Ayrıca farkında olarak ya da olmayarak benzer yaklaşımları kullanan pek kişi de insanların, değerlerinin bilinci ile yaşadıkları ve bilgeliğin egemen olduğu bir dünya için çalışmaktadır.
Yerel etkileri global düzyeye taşımak üzere Erickson Coaching International?ın kurucusu Marilyn Atkinson tarafından ilk kez resmi olarak 2012 yılında Londra’da düzenlenen bir konferansla koçlar ve ?Dünya Oyuncuları? bir araya gelerek birlikte ?BiZ?liği ortaya çıkarmaya başlamışlardır.
2014 yılında ikinci toplantıya Türkiye istanbul?da ev sahipliği yaptıktan sonra meşale hemen her ülkede, koçların öncülüğünde yakılmaya başlamıştır.

Bir sonraki Global World Game Konferansı  Nisan 2016‘da Bali – Endonezya ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

http://worldgame.erickson.edu/bali-2016/

Amaç; her katılımcının, yaptığı her şeyin aslında büyük dünya oyununa olan katkısını fark etmek, büyüme ve gelişmeyi, katkı ve katılımı ölçmek, insanların birliğinin oluşturacağı büyük ?BiZ?i fark ederek ayrımsız  katkı ve katılımın etkili gücünü deneyimlemektir.

World Game Türkiye’de tüm koçlarla birlikte olabilmek dileği ile…


KAYIT OLMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ