Yüksek Performanslı Takım Koçluğu Programı

Yüksek Performanslı Takım Koçluğu Programı

Takım Koçluğu;
Bir takımın, bir araya gelmiş bir “topluluktan”, “yüksek performanslı”, üretken, verimli ve motivasyonu yüksek, yaratıcı potansiyelini harekete geçirmiş bir takıma doğru gelişmesini, takım ortak değerleri ve büyük resminin fark edilmesi ve takım içerisinde ortak dilin oluşmasını destekler. Ayrıca proje geliştirme veya bir projeyi sürdürme aşamalarında; maksimum sinerji ve güçlü innovatif  yaratıcılığın ortaya çıkmasını destekler.

Yüksek Performanslı Takım Koçluğu Programımız;

Kurumsal alanda en fazla katkı sağlayan, takımlara koçluk yapabilmenizi sağlayacak sistem yaklaşımları, yöntem ve yetkinlikleri kazanmanızı destekler. Programa katılmak için ICF akredite (ACTP ve ACSTH) koçluk eğitimine başlamış olmanız gerekir. ICF onaylı bir programdır. (14 CCEUs – 10 Core Competencies)

Neler Kazanırsınız ?
“Takım Koçluğu” sürecini yürütme kriterleri ve yöntemlerini, “Takım Koçu” yetkinliklerini, koçluk becerilerinizi bu alanda nasıl geliştireceğiniz ve kullanacağınızı öğrenmek, kurumsal süreçlerde takım koçluğu çalışmaları hakkında teorik bilgi, uygulama ve takım süreçlerine özgü materyaller eşliğinde, BİR TAKIM OLMA deneyimi yaşayarak bilgi ve donanım kazanmak istiyorsanız;

Erickson Türkiye  Ailesi olarak  sizi tanımayı arzu eder, birlikte yol almayı dileriz.

DETAYLI BİLGİ VE İLETİŞİM