Erickson International Uluslararası Programları

Erickson International Uluslararası Programları


ICF onaylıdır. (84 CCEU’S – 24 Core Competencies) Dr. Zerrin Başer, MCC eğitmenliğindeki program dileyen herkesin katılımına açık 8 tam gün sürelidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

ICF onaylıdır. (14 CCEU’S ) Dr. Zerrin Başer, MCC kolaylaştırıcılığındaki program ICF onaylı koçluk okullarından mezun koçlar ve Erickson Koçluk Okulu katılımcılarına açık, 4 tam gün sürelidir.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

ICF onaylıdır. (28 CCEU’S) Dr. Peter Stefanyi, MCC eğitmenliğinde ve Dr. Zerrin Başer, MCC eş eğitmenliğinde ve ardıl tercümesi ile gerçekleşen program dileyen herkesin katılımına açıktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

ICF onaylıdır. (25 CCEU’S)  Dr. Zerrin Başer, MCC kolaylaştırıcılığındaki program Erickson NLP ya da Koçluğun Sanatı ve Bilimi en az 3. modülünü tamamlamış katılımcılara açıktır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

ICF onaylıdır. (22 CCEU’S) Dr. Zerrin Başer, MCC kolaylaştırıcılığındaki program dileyen herkesin katılımına açıktır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

ICF onaylıdır. (20,75 CCEU’S) Dr. Peter Stefanyi, MCC eğitmenliğinde ve Dr. Zerrin Başer, MCC eş eğitmenliğinde ve ardıl tercümesi ile gerçekleşen program uzlaşı koçluğu yapmak isteyen koçlara açık 3 tam günlük programdır.